Nasz WUKO wyczyści Twoją kanalizację!

Nasz WUKO wyczyści Twoją kanalizację!
 

Prawidłowo zaprojektowany i właściwie użytkowany system kanalizacyjny umożliwia sprawne odprowadzanie ścieków. Niestety często się zdarza, że do rur kanalizacyjnych trafiają odpady, które nie powinny się tam znaleźć. Mogą one spowodować częściową niedrożność rur kanalizacyjnych i znacząco utrudniać sprawny odpływ ścieków, a nawet całkowicie uniemożliwić ich odprowadzenie. Poważnym problemem są również tłuste osady spływające rurami kanalizacyjnymi i odkładający się w nich kamień.

Zator powstający w rurach na skutek odkładania się w nich różnych osadów i odpadów trafiających do systemu kanalizacyjnego to poważny problem. Poradzić sobie z nim może jedynie wyspecjalizowany zespół fachowców, dysponujących profesjonalnym, zaawansowanym technologicznie sprzętem. Nasza firma od ponad 25 lat zajmuje się usuwaniem wszelkich awarii wodnokanalizacyjnych. Wrocław to miasto, w którym świadczymy nasze profesjonalne usługi. Zatkane rury nie są tu rzadkością, jednak dla nas nie stanowi to najmniejszego problemu. Pojazd WUKO, który posiadamy, jest wyposażony w specjalistyczny sprzęt, umożliwiający ciśnieniowe czyszczenie instalacji sanitarnych, a także sieci kanalizacyjnej. Z jego pomocą potrafimy skutecznie rozprawić się z każdym zatorem, zalegającym w rurach i utrudniającym sprawny odpływ ścieków.

Metoda hydrodynamiczna, wykorzystywana w ciśnieniowej zabudowie WUKO należy do najskuteczniejszych. Budowa i działanie tego urządzenia nie są zbyt skomplikowane. Podstawowym elementem jest wytrzymały wąż, na którego końcu zamontowana jest specjalna dysza, wprowadzana w głąb rury. Wtłaczana przez pompę do wnętrza węża woda wydostaje się z dyszy pod odpowiednio wysokim ciśnieniem. Silny strumień wody uderzając o ścianę rury, udrożniaj ją. Najważniejszą zaletą systemu WUKO jest jego wysoka skuteczność, ale także to, że proces udrażniania rur nie wymaga stosowania środków chemicznych i innych substancji, które mogą niekorzystnie wpływać na środowisko naturalne. Jeśli twoja kanalizacja nie działa tak, jak powinna, zadzwoń po naszą ekipę. Szybko zdiagnozujemy, w czym tkwi problem i błyskawicznie się z nim uporamy.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, użyjemy WUKO, specjalistycznego sprzętu, dla którego żaden, nawet najtwardszy, zastały osad nie stanowi najmniejszego problemu. Jesteśmy w stanie przepchać każdą rurę i udrożnić wszelkie systemy kanalizacyjne. Zadzwoń, sprawdź nas, możesz zaufać naszemu doświadczeniu i powierzyć nam swoje rury.

Dowiedz się więcej, skorzystaj z naszej oferty już teraz!