Hydrodynamiczne udrożnienie rur i kanalizacji we Wrocławiu

Czyszczenie kanalizacji hydrodynamiczne
 

Hydrodynamiczne czyszczenie kanalizacji to nic innego, jak czyszczenie ciśnieniowe. Przy wykorzystaniu tej metody udrożnianie rur odbywa się z użyciem specjalnego samochodu z systemem odzysku wody. Sposób ten ma wiele zalet, do których niewątpliwie należy ogromna wydajność pompy ciśnieniowej. Dzięki temu czyszczenie przewodów kanalizacyjnych może dotyczyć również tych o dużych średnicach. Ponadto istnieje możliwość ssania osadów z dużej głębokości. Kolejną zaletą tego systemu czyszczenia kanalizacji jest zastosowanie specjalnego systemu odzysku wody (tak zwany recykling). Eliminuje to skutecznie potrzebę zjeżdżania z danego miejsca w celu uzupełnienia ilości wody, co niewątpliwie skraca czas przebiegu całej świadczonej usługi, jaką jest udrożnianie rur. Dzięki użyciu specjalistycznych sprzętów cały proces odbywa się w sposób sprawny i w 100% bezpieczny. Obrotowe ramię teleskopowe jest w stanie jednocześnie obsługiwać wąż ssawny, a także wąż wysokiego ciśnienia, natomiast bardzo długi wąż ciśnieniowy zapewnia czyszczenie przewodów kanalizacyjnych i udrożnianie rur nawet do 160 metrów głębokości.

Jeśli pragną Państwo skorzystać z usług specjalistycznej firmy, która w profesjonalny oraz szybki sposób rozprawi się z Waszym problemem - zachęcamy do kontaktu. Nasz zespół czeka na telefon od Państwa, aby móc skutecznie pomóc Wam z problemem. Dojedziemy do każdej studni, bez względu na otwór kanalizacyjny. Metodę, zwaną czyszczeniem hydrodynamicznym, stosuje się przede wszystkim do kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej. Roli nie odgrywa tutaj wielkość średnicy otworu ani stopień zamulenia. Ponadto sposób ten można stosować również w przypadku wpustów ulicznych, przykanalików, pionów kanalizacyjnych, przepompowni oraz w wielu innych przypadkach. Jeśli potrzebują Państwo fachowej pomocy na terenie miasta Wrocław oraz okolic, nasza firma z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Gwarantujemy szybką, sprawną i bezpieczną usługę, a dodatkowo atrakcyjne ceny.

Udrożnianie rur to nasza specjalność, a pozytywne opinie naszych klientów są dla nas najlepszą rekomendacją. Zespół naszych wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników posiada podręczne spirale elektryczne o bardzo wysokiej mocy, jak również typowo specjalistyczny sprzęt typu WUKO, dzięki którym udrożnianie rur możemy wykonywać metodą hydrodynamiczną. Z nami szybko i skutecznie pozbędą się Państwo każdej awarii!

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W celu skorzystania z naszych usług prosimy dzwonić pod numer telefonu: 602 48 16 88.

Dowiedz się więcej, skorzystaj z naszej oferty już teraz!